25 اردیبهشت 1398

همایش سلامت محور

برگ زرینی بر کتاب افتخارات شرکت لبنی دوشه آمل – لبنیات هراز اضافه شد .

برگ زرینی بر کتاب افتخارات شرکت لبنی دوشه آمل – لبنیات هراز اضافه شد . 
در دومین همایش ملی محصولات سلامتی محور، با حضور مسئولین سلامتی و بهداشت و درمان کشور که در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما در شهریور 97 برگزار شد ، شرکت لبنی دوشه آمل- لبنیات هراز، به عنوان تنها شرکت تولیدی فرآورده های لبنی مفتخر به دریافت تندیس بلورین و لوح افتخار از این جشنواره شده است . 
لبنیات هراز از سال 1386 تا کنون با تکیه بر توانایی مدیران و کارکنان اهتمام به تولید محصولات سلامتی محور افتخارات بزرگی کسب نموده و کیفیت و سلامت را سرلوحه تمام فعالیت های خود قرار داده است . 
تولید محصولات سلامتی بخش برای اولین بار در ایران که میتوان از آن به عنوان انقلابی در صنعت لبنیات کشور نام برد . نظیر انواع ماست های طعم دار سبزیجات و صیفی جات (ماست لبو، ماست کدو، ماست چیلی، ماست کرفس، ماست بادمجان، ماست بورانی، ماست دلال، ماست ذرت، ماست زیتون ، سالاد ماست، ماست خیار، ماست سویا) و پیشگام بودن در تولید محصولات پروبیوتیک (ماست همزده کم چرب پروبیوتیک، پنیر پروبیوتیک کم چرب و کم نمک و ...) و تحقیق و بررسی برای عرضه محصولات با ویژگی های متمایز در آینده نزدیک جهت جلب رضایت مشتریان و خدمت به سلامت جامعه در این شرکت همیشه از رونق بالایی برخوردار بوده است . 
کسب گواهی نامه های استاندارد بین المللی ، واحد نمونه استاندارد، واحد برتر کنترل کیفی و برگزیده تحقیق و توسعه کشور دارنده نشان سیب سلامت و ده ها عنوان دیگر گواه تاکید همیشگی این شرکت در بحث مهم سلامت جامعه می باشد